Haşere İlacı

Chrysamed ilaç Üsküdar, Chrysamed ilaç, Ümraniye Chrysamed, ilaç Kadıköy, Chrysamed ilaç, haşere ilacı, kuvvetli haşere ilacı, Crisamed ilaç, keskin haşere ilacı, doğal haşere ilacı, fare zehiri, bit ilacı...

 

Kullanıma Hazır Böcek İlaçları

Su bazlı ve kokusuz haşere türüne göre etkili ürünler.

 

Su Bazlı Konsantre Böcek İlaçları

Su ile karıştırılan geniş spektrumlu homojen ve bitkisel böcek ilaçları

 
 
 
 

Rodentisit Blok Yem Ürünleri

Fare ve Sıçanlar için Pasta ve Hazır Mum Blok Yemler

Haşere Kovucu Vücut Spreyleri

Sinek, sivrisinek, kene ve akrep gibi haşere türlerinden koruyan bitki özü içeren vücut spreyleri.

 
 HAŞERELER

Tahta Kurusu

Tahtakurusu sıcakkanlıların barınak ve yataklarında (Otellerde, Evlerde, öğrenci yurtlarında,

Pansiyonlarda, Misafirhanelerde, Hayvan barınaklarında vb.) kümeler halinde yaşayan ve onların
kanıyla beslenen bir parazittir.Tahtakurusu çoğunlukla yataklarda yaşadığından, birçok dilde
yatakböceği, ingilizce de “Bed Bug” diye adlandırılır.
Bu Parazitlerden kurtulmak için Yatak odanızı, Yatak,Halı, Gardorap, Yerler ve Duvarlarla birlikte
Chrysamed insektisit ile iyice püskürterek ilaçlayınız. Uzun süre devam eden bir Tahtakurusu sorunu varsa bu ilaçlamayı 10-15 günde bir olmak üzere birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir. Koruma amaçlı tedbir olarak yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir.
Bu ilaçlamayla aynı zamanda yataklarda bulunabilen, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği gibi parazitlere karşı da kendinizi koruyabilirsiniz.
Ayrıca seyahatlerde, Otel odalarında yatağınıza, yatağınızın etrafına, bavul ve çantalarınıza
Chrysamed insektisit puskürterek, kendinizi tahtakurusu, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği ve diğer parazitlerden korur ve bu zararlıların otellerden evinize taşınmalarını da önlemiş olursunuz.

Unutmayınız; bir otelin lüks olması veya çok temiz olması, tahtakurusunun olmadığı anlamına gelmiyor. Bu parazitler pislikle değil kanla beslenirler ve kan olan yerde yaşarlar.

Sivrisinek

Sivrisinekler kan emerek çoğalan ve kan emme esnasında hastalık bulaştırabilen zararlılardır.

Kendinizi bireysel olarak Sivrisineklerden korumak için Chrysamed Repellent, Chrysamed Biostop veya Chrysamed Oops vücut spreylerini kullanabilirsiniz.
Chrysamed Repellent Deet içeren bir Vücut spreyidir. Sivrisineklere ve Kenelere karşı 8 saate kadar koruma sağlar. 2 yaş üzeri çocuk ve yetişkinlerde kullanılır.
Chrysamed Oops Deet içeren bir Aerosoldür ve 4 saate kadar koruma sağlar. 2 yaş üzeri çocuk ve yetişkinlerde kullanılır
Chrysamed Biostop Ekaliptus özü içeren bitkisel bir Vücüt spreyidir. 4 saate kadar koruma sağlar. 2 ay üzeri bebeklerde ve yetişkinlerde kullanılır.

Evinizi Sivrisineklerden korumak için, evinizin içini ve dışını, yerler, duvarlar, mobilyalar vb. Sineklerin konabileceği yerleri hafif ıslatıncaya kadar Chrysamed insektisit ile püskürtünüz. Ayrıca Kalın ve Tül perdelerinizi içten ve dıştan, Kapı ve Pencerelerin iç ve dış pervazlarını, balkon ve teraslarınızı iyice püskürterek ilaçlayınız.

 

Karasinek

Karasinekler dışkı, pislik ve organik yiyecekleri emerek beslenen ve bu yolla hastalık bulaştırabilen zararlılardır.
Karasineklerden korunmak için evinizin içini ve dışını, yerler, duvarlar, mobilyalar, çöp kutuları vb. Sineklerin konabileceği tüm yerleri hafif ıslatıncaya kadar Chrysamed insektisit ile iyice püskürtünüz. Ayrıca Kalın ve Tül perdelerinizi içten ve dıştan, Kapı ve Pencerelerin iç ve dış pervazlarını, balkon ve teraslarınızı iyice püskürterek ilaçlayınız.

Kene

Kene kan ile beslenen ve kan emme esnasında tehlikeli virüsler bulaştırabilen bir parazittir. Keneler kan emmeden yumurtlayamazlar, evrim geçiremezler ve çoğalamazlar.
Kendinizi bireysel olarak Kenelerden korumak için elbise ve ayakkabılarınıza Chrysamed insektisit püskürterek ve ayrıca, el, kol, yüz gibi vücudunuzun çıplak yerlerine Chrysamed Repellent vücut spreyini sürebilirsiniz. Keneleri evinizden veya bulunduğunuz alanlardan uzak tutmak için ise o alanları geniş bir şekilde Chrysamed insektisit ile ilaçlamalısınız. Evcil hayvanlarınız varsa onların üzerine Chrysamed VET, Ayrıca battaniye, sepet ve Barınaklarına ise Chrysamed insektisit püskürterek uygulayınız..

Karınca

Karıncalar faydalı haşereler olmakla beraber , tarımsal ürünlere Depolanmış gıda ürünlerine zarar verebilir, insanların yaşam alanlarını ve binaları işgal edebilirler. Bu yüzden insanlar karıncalardan korunma ve onları kontrol altında tutma yöntemleri aramaktadırlar.
Karıncalardan kurtulmak için karınca yollarını, gezinti alanlarını ve etrafını Chrysamed ile iyice ilaçlamanız yeterlidir.

Pire

Pireler, insanlar ve hayvanlar üzerinde kan emerek yaşayan ve bu yolla hastalık bulaştırabilen zararlılardır.
Bu Parazitlerden kurtulmak tüm evinizi, yerler, duvarlar, Mobilyalar, Halılar, dolaplar vs. heryeri hafif ıslanıncaya kadar Chrysamed insektisit ile iyice püskürterek ilaçlayınız. Uzun süre devam eden bir Pire sorunu varsa bu ilaçlamayı 10-15 günde bir olmak üzere birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir. Koruma amaçlı tedbir olarak yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir.
Bu ilaçlamayla aynı zamanda diğer zararlılara karşı da kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Bit

Bit kan emerek beslenen ve bu yolla hastalık bulaştırabilen bir parazittir.
Bu Parazitlerden kurtulmak için, Halı, Gardorap, Yerler, duvarlar, evcil hayvanlarınızın yataklarını vs. Chrysamed insektisit ile iyice püskürterek ilaçlayınız.

Örümcek

Örümcekler zararlılardan değildirler. Örümcekler zararlı haşerelerle mücadele eden faydalı Haşerelerdir. Örümceklerin bulunduğu yerlerin yakınlarında diger haşerelerin olduğu anlmına gelir.
Örümceklerden kurtulmak için onların ağ ördüğü ve bulunabilecekleri yerleri hafif ıslanıncaya kadar Chrysamed insektisit ile iyice püskürterek ilaçlayınız. Koruma amaçlı tedbir olarak yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir.

Hamamböceği

Hamamböcekleri iğrenç, hastalık bulaştırabilen ve mücadeleleri çok zor olan zararlılardır.

Onlardan kurtulmak için geçtikleri ve geçebilekleri yerleri, duvarları, mobilya altları, mutfak tezgah ve makinalarının alt ve arkalarını Chrysamed insektisit ile iyice ilaçlayınız. ilaçlamayı onların tamamen yok olmalarına kadar, 10-15 günde bir olmak üzere defalarca tekrarlamak gerekebilir. Koruma amaçlı tedbir olarak 2-3 ayda bir ilaçlamayı tekrar etmekte yarar vardır.

Akrep

Akreplerden korunmak için evinizi, bulunduğunuz alanı veya Akreplerin uzak durmasını istediğiniz alanları Chrysamed insektisit ile iyice püskürterek ilaçlayınız ve gerektiğinde tekrarlayınız.